חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אתגר זריקת גרזן

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במדריד ללא עלות השאירו פרטים👇

איזו דרך טובה יותר להכיר אנשים חדשים ולחלוק חוויה ייחודית מאשר להתמודד עם האתגר החדש ביותר במדריד?

שריינו מקום בחדר "אתגר זריקת הגרזן" ותנו לכיף להתחיל.

במהלך כל תחרות של 55 דקות, מאמן מנוסה יסביר את הטכניקה והוראות הבטיחות. לאחר 15 דקות של תרגול, בדוק את המטרה שלך בסדרה של אתגרים לפני תחילת התחרות האמיתית. הפתעות ומתנות מוענקות ל-4 היורים הטובים ביותר בחדר באותה שעה.

תחרות זריקת גרזן במדריד

תחרות זריקת הגרזן במדריד נערכת מאז שנות ה-20.

הפסטיבל הוא כעת חלק מפסטיבל לה טומטינה.

כדי לזרוק גרזן, אתה צריך לזרוק אותו למטרה במרחק של כ-20 מטרים ממך. המטרה היא לזרוק אותו קרוב ככל האפשר לבולזי מבלי לפגוע בו או לפספס אותו לחלוטין.

הטכניקה המשמשת לזריקת גרזן נקראת "מחטה ביד אחת". בטכניקה זו, תשתמש בזרוע הדומיננטית שלך כדי להחזיק את הגרזן ממש מאחורי הידית ולאחר מכן תשתמש בזרוע הלא דומיננטית שלך כדי לאחוז משני צידי החלק העליון של הידית. היד הלא דומיננטית שלך צריכה להיות ממש מאחורי היד הדומיננטית שלך על גבי הידית, כשהאצבעות שלך מסוללות מסביב לצד אחד, ואז לאחוז עם האגודל שלך

זריקת גרזן היא ענף ספורט שפופולאריותו גדלה במהירות ברחבי העולם. אפשר לייחס את זה לתקופת הוויקינגים ולמעשה נחשב לזמן עבר על ידי אזרחים עשירים יותר, אבל היום זה גדל והפך לתחרות עם תחרויות כמו זו שמתקיימות בכל העולם.

אתגר זה התאפשר על ידי Axe Throwing Madrid, שהוא מועדון לזריקת גרזנים שנמצא כיום במדריד.  הם מציעים טורנירים ואתגרים שבועיים עבור החברים שלהם וגם לאלה המעוניינים ללמוד עוד על זריקת גרזן.

חלק מהאנשים אולי תוהים איך לזרוק גרזן.

זריקת גרזן במדריד היא הדרך המושלמת להיפטר מכל הלחץ שלך ולרכוש כמה חברים בו זמנית. אתגר זריקת הגרזן הוא תחרות שבה אנשים מתחרים על זריקת גרזן למרחק הרחוק ביותר. זוהי פעילות נהדרת לחברים, משפחה או עמיתים לעבודה לעשות יחד תוך כדי עבודה על כישורי עבודת הצוות שלהם.

גרזן עשוי בדרך כלל ממתכת ומשקלו יכול לנוע בין 3 פאונד לכ-60 פאונד. יש לו ידית קצרה באורך של בין 6 אינצ' ל-2 רגל עם ריפוד כרוך סביבו לנוחות במהלך השימוש. לראש הגרזן יהיו להב אחד או שני להבים המשמשים לחיתוך בולי עץ או חפצים אחרים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במדריד מתחילה כאן

דילוג לתוכן