חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גן חיות במדריד כולל אקווריום מדריד

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במדריד ללא עלות השאירו פרטים👇

גן חיות במדריד? אקווריום במדריד? מומלץ ממש ללכת במיוחד עם ילדים!

גן החיות של מדריד הוא הוותיקים והגדולים ביותר בעולם, הגן משתרע על שטח של יותר מעשרים דונמים, בשנת אלף תשע מאות תשעים וחמש נוסף לגן גם אקווריום אדיר בגודלו המכיל אינספור בעלי חיים ימים.

כאשר אתם מגיעים לביקור במדריד אתם פשוט חייבים לבקר בגן החיות והאקווריום של מדריד, בעיקר אם אתם נמצאים בטיול משפחות זוהי אטרקציה נדירה ומאוד פופולרית במדריד.

איזה חיות יש בגן החיות של מדריד

גן החיות של מדריד הוא אחד הגדולים והעתיקים באירופה, הגן מכיל מעל לחמש מאות מינים שונים של בעלי חיים, תוכלו למצוא בגן חיות כמו פנדות, זאבים, ג'ירפות ונמרים לבנים, כמו כן יש  גם  אגף של לטאות ויונקים קטנים רבים יותר. בשטח מקורה של שלושת אלפי מטר מרובע יש יותר מ-60 סוגי ציפורים, כולל נשרים קירחים, נשרים וקונדורים. 

אחת האטרקציות בגן זהו מופע של ציפורים שמבצעות כל מיני תרגילים מצחיקים ופעלולים שונים, זוהי הופעה מבדרת ביותר שמתאימה מאוד לילדים כמו גם למבוגרים, הגן מסודר על פי סוגי החיות, כדי להספיק לראות כמה שיותר בגן הענק מומלץ להיעזר במפה שאתם מקבלים בכניסה לגן.

מוזמנים לשריין כרטיסי כניסה בהתאם לימי החופשה שלכם במדריד

ביקור באקווריום של מדריד

האקווריום של מדריד מציג יותר משלושים אקווריומים שונים ומגוונים, האקווריום נפתח למבקרים בשנת תשעים וחמש והפך להיות אחת האטרקציות הבולטות במדריד, זוהי חוויה של צבעים מדהימים ובעלי חיים ייחודיים וגם שתי מנהרות גדולות ומרהיבות באורך של שמונה עשר מטרים.

המנהרות הן שקופות ואתם מקבלים זווית יוצאת דופן על בעלי החיים הימים, כאשר עובר מעל הראש שלכם כריש ענק או אחד הדגים המרהיבים זוהי חוויה מדהימה שקשה לתאר, בין האקווריומים השונים אתם רואים דגים מהממים ביופים יש המון מינים של דגים נדירים ומיוחדים.

בין המינים המיוחדים שתוכלו לראות אלה הם סוסוני ים מרהיבים, דגי סכין בגדלים אדירים ועוד אינספור דגים שחלקם מגיעים לגדלים פשוט בלתי נתפסים, באזור של האקווריום יש גם צבי ים שחלקם נחשבים לזן נכחד. 

האקווריום של מדריד נמצא בשטח גדול ומכיל את אחת השוניות המדהימות שתראו בחייכם, זוהי שונית של אלמוגים שנחשבת לאחת הגדולות באירופה, המגוון הגדול של האלמוגים יוצר תמונה מרהיבה, בין לבין יש גם אזור של דגים חסרי חוליות ובעלי חיים המקיימים חיים יוצאי דופן.

גן החיות והאקווריום של מדריד הוא אחד המקומות המומלצים במדריד, הגן פתוח כל ימות השבוע והוא בהחלט מקום טוב לביקור עם ילדים, השילוב של גן החיות והאקווריום הוא מדהים והגודל של כל אחד מהם הוא בהחלט מרשים, כדי לתכנן מראש את היום שלכם ולהשקיע לפחות שלוש שעות ביקור כדי שתוכלו להספיק לראות כמה שיותר, כמובן שאם אתם יכולים להרשות לעצמכם ביקור ארוך יותר זה בהחלט מומלץ.

כרטיס כניסה לגן החיות והאקווריום של מדריד עולה 24 יורו והוא כולל גם כניסה לאקווריום של מדריד.

הגן פתוח כל ימות השבוע החל מעשר וחצי בבוקר עד שש בערב בסופי שבוע הגן פתוח מאחת עשרה עד שש.

הכתובת של גן החיות והאקווריום של מדריד היא: s/n,Casa de Campo, 28011, Madrid

גן החיות והאקווריום של מדריד הוא אחד הוותיקים בעולם הוא מכיל מגוון גדול של בעלי חיים אקווריום וחיים ימים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במדריד מתחילה כאן

דילוג לתוכן