חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הסעה משדה התעופה

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במדריד ללא עלות השאירו פרטים👇

הזמנת הסעה קלה ונוחה כשאתם מגיעים לנמל התעופה הבינלאומי של מדריד עם העברה פרטית בהזמנה מראש למלון שבו תשהו במדריד.

מחיר אחיד של עד 3 נוסעים.

כשעה נסיעה מהשדה למרכז מדריד!

לברוח מהטרחה של ניווט במערכת התחבורה הציבורית האיטית והלא אמינה עם הסעה מובטחת. שבו והירגע בנוחות ממוזגת כאשר נהג מקצועי מעביר אותך ישר ליעדך.

הסעה בטוחה ומאובטחת זו זמינה הן משדה התעופה למרכז העיר והן בכיוון השני מהמלון לשדה התעופה.
ישנה גם אפשרות להזמנת הסעה הלוך ושוב מראש.

הימנעו מהעלות הגבוהה של מוניות פרטיות בשדה התעופה!

אנא הזמינו שירות זה לפחות 24 שעות מראש!
אנא קחו בחשבון ששירות זה זמין רק מ/אל נמל התעופה הבינלאומי של מדריד (Adolfo Suárez Madrid–Barajas Airport) מ/אל מלונות במרכז העיר מדריד

שדה התעופה של מדריד

נמל התעופה של מדריד הוא נמל התעופה הבינלאומי במדריד, ספרד. זהו אחד משדות התעופה העמוסים והגדולים באירופה, וגם אחד משדות התעופה העמוסים בעולם עם למעלה מ-600 מיליון נוסעים מדי שנה.

הוא ממוקם 8 קילומטרים ממרכז מדריד בקצה עמק שהיה במקור אפיק נהר. לשדה התעופה שלושה טרמינלים המטפלים יחד בכ-100 חברות תעופה ולמעלה מ-60 מיליון נוסעים בשנה.

נמל התעופה של מדריד הוא שדה התעופה הגדול ביותר בספרד עם קיבולת שנתית של 45.24 מיליון נוסעים.

לשדה התעופה הזה יש 2 טרמינלים, T1 ו-T2, המחוברים באמצעות שירות אוטובוס הסעות. שדה התעופה מציע טיסות ליעדים באירופה, צפון אמריקה ואמריקה הלטינית.

שדה התעופה ממוקם בלב העיר, לא רחוק מרובע העסקים קסטלנה. הוא נפתח בשנת 2006 והוא נמל התעופה השני בגודלו בספרד. יש לו מתקנים ל-30 מטוסים לחנות בכל זמן ויכול להתמודד עם עד 50 מיליון נוסעים בשנה.

לשדה התעופה ארבעה טרמינלים: T1, T2, T4 ו-T5, עם סך של 144 שערים וקיבולת של כ-60 מיליון נוסעים בשנה. הטרמינלים מחוברים באמצעות מערכת הסעות תת קרקעית שעוצרת בכל מסוף כל שתי דקות.

שדה התעופה תוכנן כמרכז תחבורה משולב עם כבישים לצד כל ארבעת הצדדים של המתקן המקשרים אותו למרכז העיר, כמו גם אזורים כמו Barajas (שדה תעופה), Chamberí (רובע עסקים).

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במדריד מתחילה כאן

דילוג לתוכן