מוזיאון גלריית קרן Mapfre

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במדריד ללא עלות השאירו פרטים👇

בקרו בקרן Mapfre במדריד, וגלו מרחב לתרבות אוונגרד כמו גם לצילום אמנותי ותיעודי. ראה עבודות של ציור, צילום ורישומים תוך התמקדות בתקופה הנמשכת מסוף המאה ה-19 ועד אמצע המאה ה-20.

באולם רקולטוס, גלה שתי תערוכות צילום זמניות הכוללות יצירות של אמנים בינלאומיים עכשוויים. עברו בין החדרים כדי לגלות אמנות, ציור וצילום בדרך אחרת.

מוזיאון Mapfre Foundation הוא מוזיאון פרטי המכיל אוסף של למעלה מ-5,000 חפצים מקרן Mapfre.

מוזיאון Mapfre Foundation נחנך בדצמבר 2014. זהו מוזיאון פרטי המאכלס אוסף גדול של למעלה מ-5,000 חפצים מקרן Mapfre. המוזיאון נחנך בדצמבר 2014 והוא ממוקם במדריד. בשנת 2010 תרמה קבוצת Mapfre למוסד זה את כל אוסף הפריטים ההיסטוריים ויצירות האמנות שלה מתקופות ומסורות שונות לאורך ההיסטוריה כדי שיישמרו.

תוך כדי נסיעה בזמן, המוזיאון חוקר את ההיסטוריה של חיי האדם על פני כדור הארץ תוך התמקדות מיוחדת בהשפעה האנושית על הטבע.

מוזיאון קרן Mapfre במדריד הוא אחד המוזיאונים החשובים בספרד. המוזיאון מנוהל על ידי קרן Mapfre, שנוסדה בשנת 1986. הקרן מוקדשת לקידום תרבות ואמנות, הגנה על הטבע וטיפוח חדשנות.

המוזיאון חוקר את ההיסטוריה של חיי האדם על פני כדור הארץ תוך התמקדות מיוחדת בהשפעת האדם על הטבע. זה גם מספר כיצד אנשים חיו בכל רחבי העולם מאז הפרהיסטוריה ועד ימינו.

קרן Mapfre היא מוזיאון לאמנות עכשווית חופשית לציבור במדריד. במוזיאון שני חללי תצוגה, אחד מהם לתערוכות מיוחדות והשני ללוח תערוכות פתוח. את התערוכות אוצרים צוות הקרן, בסיוע של אוצרים אורחים.

קרן Mapfre נוסדה על ידי אמיליו בוטין ב-2005 בעקבות רכישת החברה המשפחתית שלו, Banco Santander Central Hispano, על ידי Banco Santander ב-2004, ונתמכת על ידי קרן Emilio Botín מאז 2006.

Mapfre Foundation
Mapfre Foundation

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במדריד מתחילה כאן