חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון תיסן-בורנמיסה

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במדריד ללא עלות השאירו פרטים👇

המוזיאון הלאומי תיסן-בורנמיסה (Museo Nacional Thyssen-Bornemisza) הציע למבקרים סקירה ייחודית של ההיסטוריה של האמנות מהמאה ה-13 ועד סוף המאה ה-20. דירר, רפאל, טיציאן, רובנס, רמברנדט, קאראווג'יו, מאנה, רנואר, סזאן, ואן גוך, גוגן, קנדינסקי, פיקאסו, הופר ורוטקו הם מאמני הציור הגדולים שיצירותיהם מרתקות ומשמחות את המבקרים. כאילו הופכים דפי ספר, כל תנועות האמנות העיקריות מציגות את עצמן ברצף וכולן מיוצגות באמצעות יצירות באיכות עוצרת נשימה.

בין האוסף של כמעט 1,000 יצירות המוצגות, המבקרים יכולים לעצור בתקופת הרנסנס, להתעכב בבארוק, לגלות את האקספרסיוניזם או להיכנס לעולם תנועות האוונגרד של המאה ה-20. ההיסטוריה של האמנות המערבית נפרשת לנגד עינינו בגלריות של Palacio de Villahermosa, אשר שופץ במיוחד על ידי רפאל מוניאו כדי לשכן את אוסף תיסן-בורנמיסה.

ממוצא פרטי, האוסף הבינלאומי הזה ששייך כעת לאומה הספרדית מציג לנו את הטעמים המדהימים של שני יוצריו העיקריים: הברון היינריך תיסן-בורנמיסה (1875-1947) ובנו, הנס היינריך תיסן-בורנמיסה (1921-2002) . בניגוד לאוספי המלוכה הספרדיים עם יצירות האמנות המלכותיות שלהם, ביקור באוסף הפרטי הזה בעצם מציע חוויה אינטימית להפליא.

בשנת 2004 הצטרף לאוסף אוסף כרמן תיסן-בורנמיסה, המורכב מיותר מ-200 יצירות המופקדות במוזיאון המשלימות את הסגנונות והז'אנרים שכבר קיימים באוסף הקבוע.

נגיש, דינמי, פורץ דרך, בר קיימא ועם הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירותי מבקרים, ה-Museo Nacional Thyssen-Bornemisza מתמקד בכל המגזרים של הציבור, במיוחד צעירים; תערוכות זמניות, קונצרטים, מוזיקה חיה, סדנאות, קולנוע ותיאטרון יוצרים יחד מגוון רחב של אפשרויות המיועדות לכל המבקרים שלנו.

תערוכות שמתקיימות כרגע במוזיאון

סיורים, סוגי כרטיסים, ועוד

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במדריד מתחילה כאן

דילוג לתוכן