חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור קולינרי – יין & טאפאס

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במדריד ללא עלות השאירו פרטים👇

סיור טאפאס ויין במדריד

מה זה כולל?

  • 2.5 שעות של סיור קולינרי עם מדריך
  • יותר מ-12 טעימות של אוכל "טאפאס"
  • הגעה ל-4 בארים של טאפאס
  • משקה בכל מסעדת טאפאס

 

נקודת מפגש:

כיכר סנטה אנה – פסל הברונזה של לורקה, מול התיאטרון. נא להגיע 5 דקות לפני מועד התחלת הסיור. הסיור יוצא בזמן.

סיור טאפאס זה בחלק ההיסטורי של מדריד יעניק לכם נקודת מבט חדשה על העיר מנקודת מבט ישנה. יש שני צדדים למדריד – זה שאתה רואה כתייר וזה שאתה צריך שאדם מקומי יראה לך. אנו רוצים להזמין אתכם ליהנות מחוויית הטאפאס כפי שעושים המקומיים.

תגלו נקודות נסתרות בלב ליבה של מדריד, שלכל אחת מהן יש משהו מיוחד להציע, בין אם זו מנה טיפוסית, סוג מסוים של יין או האווירה שלו. לכו לבר, תהנו מהיין ומהטאפאס החינמי שלכם, הזמינו משהו נוסף לאכול אם זה מוצא חן בעיניכם, ואחרי שתסיימו, עברו למקום הבא. זה פשוט כמו זה!

זוהי חוויה בלתי נשכחת באמת של יינות וטאפאס. התכוננו לטעום מצעד פנטסטי של מנות ויינות מאזורים שונים של ספרד. עד סוף הערב תגלו את ההיסטוריה של מקור המנות. חלקם מושרשים לפני כמה מאות שנים, עתיקים כמו הרחובות שבהם תטיילו.

מסלול לדוגמא:

קודם כל תיפגשו עם שאר קבוצת הטיולים בנקודת המפגש בכיכר סנטה אנה. חשוב להגיע בזמן. הולכים לתחנה הראשונה בזמן שהמדריך מספר אנקדוטות על מדריד.

התחנה הראשונה תהיה במקום מסורתי בקונספט ופועל כבר יותר מ-80 שנה. הבר חבוי בחלק האחורי של חנות. אם אתה אוהב את מה שאתה אוכל או שותה בבר, אתה יכול לרכוש אותו בחנות. המקום הזה הוא מקדש לשנקן איברי ותוכלו לנסות עשרות סוגי גבינות. אתם תבחרו את המשקה ותוכלו לטעום 3 או 4 מנות.

לאחר שעזבו את הטברנה הראשונה, תלכו לתחנה השנייה בעוד המדריך מעיר על מדריד. בטברנה קסטיליאנית בסגנון ישן, מוקפת אריחים מצוירים ולוחות ענק המציגים את שמותיהם של עשרות יינות הנמכרים בכוס ואת הטאפאס היומי הזמינים, תכירו את ההיסטוריה של הטאפאס. המדריך ייעץ לגבי היינות ויזמין עבורכם מנות נוספות.

טברנה אחרת מצאה את מתכון ההצלחה שלה לפני מאה שנה כשהיא מגישה שרימפס שום שבושלו במקום והוגשו עם ורמוט או יין. הם לא שינו את זה קצת בזמן שחלפו מאז. שוב המדריך ייעץ לך על יין ויבקש את האוכל עבורך.

הלאה למקום הבא, חמימות היין והאוכל ינעימו את ההליכה אל הטברנה האחרונה. תסיימו בטברנה טיפוסית של מדריד. נסתר ונעים, בו מוגש יין בעל גוף מלא לצד מנות חמות ושיחה כיפית. תנסו עוד כמה מנות וכמה קינוחים לסיום בטעם מתוק.

לאחר היציאה מהבר האחרון הסיור הסתיים. האוכל והשתייה ימלאו אתכם ותשלימו את כל חווית הטאפאס של מדריד. המדריך יוכל לציין לאן ללכת הלאה אם ​​תרצו להמשיך את הערב שלכם.

מסלול זה הוא דוגמה, הטברנות והברים עשויים להשתנות בהתאם לתאריכים אך לכולם יש את תקני האיכות הגבוהים ביותר והם מקומות שאליהם מגיעים המקומיים במדריד.

מישהו אמר שכדי להיות מדרילינו אתה רק צריך לבלות את הלילה במדריד וליהנות מהרחובות יותר מהבית שלך. סיור זה מציע לכם את החופש של העיר, המשקאות והמנות שלה.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במדריד מתחילה כאן

דילוג לתוכן