חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור ממדריד אל סגוביה וטולדו, אלקזר והקתדרלה

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במדריד ללא עלות השאירו פרטים👇

לראות את המראות של טולדו וסגוביה בסיור מודרך ממדריד. גשו לארמון לשעבר של האלקאזר של סגוביה והתפעלו מהאמנות והארכיטקטורה של קתדרלת טולדו.

גלו את הערים ההיסטוריות טולדו וסגוביה בסיור יום מודרך ממדריד. התפעלו מהאלקאזר המרשים של סגוביה, הקתדרלה של טולדו, כשאתם מטיילים בשתי הערים ולומדים על ההיסטוריה המרתקת שלהן.

יוצאים ממדריד ונוסעים תחילה לעיר סגוביה. ראה את אמת המים הרומית המורשת של אונסק"ו. התפעל מהאנדרטה האיקונית מהמאה ה-1, הנחשבת לדוגמא החשובה ביותר של הנדסה אזרחית מהתקופה הרומית בספרד.

בקרו בארמון המלכותי של אלקאזר של סגוביה, הבנוי על צוק סלעי מעל מפגש של 2 נהרות ליד הרי גואדארמה.

המשך לעיר הקיסרית טולדו.

פעם אחת בטולדו, גלה את השכונות של ימי הביניים ואת המונומנטים ההיסטוריים של העיר בסיור רגלי ולמד מדוע היא נקראת עיר שלוש התרבויות.

בהתאם לאופציה שנבחרה, סיימו בסיור מודרך בתוך קתדרלת טולדו. חזרו למרכז מדריד בסיום הסיור.

הזמנת מקום בסיור הקרוב

טיול יומי מחוץ למדריד
טיול יומי מחוץ למדריד

סיור סגוביה וטולדו ממדריד הוא טיול של יום שלם שלוקח אתכם לשתיים מהערים ההיסטוריות והיפות ביותר בספרד, כמו גם לכמה מנקודות הציון המרשימות ביותר שלהן.

הסיור מתחיל בנסיעה נופית ממדריד לסגוביה, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו המפורסם בזכות אמת המים הרומית שלה. פעם אחת בסגוביה, תהיה לך הזדמנות לחקור את הארכיטקטורה המדהימה של ימי הביניים של העיר, כולל אלקסאר המפורסמת של סגוביה, טירה מתנשאת שנראית כאילו נלקחה היישר מתוך מתוך אגדה. תבקר גם בקתדרלה היפה של סגוביה, אשר מתגאה בארכיטקטורה גותית מרשימה וחלונות ויטראז' מדהימים.

אחרי סגוביה, הסיור יוצא לטולדו, אתר מורשת עולמי נוסף של אונסק"ו ואחת הערים העתיקות בספרד. טולדו ידועה במורשת התרבותית העשירה שלה ובארכיטקטורה המדהימה שלה, כולל הקתדרלה היפה שמאכלסת כמה יצירות אמנות חשובות, כולל יצירת המופת של אל גרקו, הקבורה של הרוזן מאורגנת. תהיה לך גם הזדמנות לחקור את הרחובות המפותלים של העיר ומבנים מימי הביניים, כולל אלקזר המפורסם של טולדו, שמציע נופים מדהימים של האזור הכפרי שמסביב.

לאורך כל הסיור ילווה אתכם מדריך בקיא וידידותי שיספק לכם תובנות על ההיסטוריה והתרבות של שתי הערים המדהימות הללו. הסיור כולל גם הסעות ממדריד וממנה, וכן דמי כניסה לכל האתרים שבהם ביקר.

בסך הכל, סיור סגוביה וטולדו הוא דרך נפלאה לחקור שתיים מהערים היפות וההיסטוריות של ספרד, ולחוות כמה מנקודות הציון ואוצרות התרבות המרשימים ביותר שלהן.

מה צריך לדעת על Segovia

סגוביה היא עיר היסטורית הממוקמת במרכז ספרד, כ-90 קילומטרים צפונית-מערבית למדריד. העיר ידועה בארכיטקטורה המדהימה שלה, הכוללת סגנונות רומיים, גותיים ורנסנס, כמו גם המורשת התרבותית העשירה שלה.

אחד מציוני הדרך המפורסמים בסגוביה הוא אמת המים הרומית, שנבנתה במאה ה-1 לספירה ונחשבת לאחת האמות הרומיות השמורה ביותר בעולם. אורך אמת המים מעל 800 מטר ומתנשא בחלק מהמקומות בגובה של 28.5 מטר.

אטרקציית חובה נוספת בסגוביה היא אלקסאר של סגוביה, טירה מתנשאת אשר נבנתה במקור במאה ה-12 והורחבה ושופצה במשך מאות שנים. לטירה היסטוריה מרתקת והיא שימשה כארמון מלכותי, בית סוהר ממלכתי ואקדמיה צבאית.

סגוביה היא גם ביתם של מספר כנסיות וקתדרלות יפהפיות, כולל קתדרלת סגוביה, שנבנתה במאה ה-16 ומתהדרת בארכיטקטורה גותית מרשימה וחלונות ויטראז' מדהימים.

בנוסף לאוצרות הארכיטקטונים שלה, סגוביה ידועה גם במורשת התרבותית העשירה שלה, כולל המטבח המסורתי והיין שלה. העיר מפורסמת בזכות החזיר היונק הצלוי שלה, שהוא מומחיות מקומית, כמו גם היין המקומי הטעים שלה, שמיוצר באזור Ribera del Duero הסמוך.

בסך הכל, סגוביה היא עיר יפה ומרתקת עם היסטוריה ותרבות עשירה, ושווה ביקור לכל מי שמתעניין באדריכלות ובמורשת הספרדית.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במדריד מתחילה כאן

דילוג לתוכן