מדריד עונה מומלצת

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במדריד ללא עלות השאירו פרטים👇

מדריד לפי עונות שנה: מהי העונה המומלצת לטוס אל מדריד? מדריד בחודש ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר, נובמבר, דצמבר?

אמנם ספטמבר נחשב לעיתים קרובות לתחילת הסתיו, אבל כיף הקיץ עדיין בעיצומו בספרד, אך הוא מתקרר לקראת סוף ספטמבר ואוקטובר. אחד החודשים הטובים ביותר לביקור במדריד הוא אוקטובר, אז החום שקע והקהל עזב לחופשת הקיץ. מזג אוויר – אוקטובר החכם הוא זמן טוב לבקר בערי הקיץ החמות מדריד וסלמנקה.

זה יכול להיות לא נעים, אז אם אתה לא אוהב מזג אוויר חם, מומלץ לא לבקר במדריד באמצע הקיץ. מדריד היא מדריד מכיוון שניתן לצפות לגשם בחודש מרץ, אפריל ואפילו ב -1 במאי, אך לא באוקטובר.

האווירה במדריד נעימה במהלך חודשי ספטמבר

עם טמפרטורות שבין 23 ל -30 מעלות. בדרך כלל הזמן הטוב ביותר לבקר במדריד הוא בין מאי לספטמבר, אך בבוא יוני הטמפרטורות מתחילות לעלות. יוני עד ספטמבר הם כמה מהחודשים הטובים יותר לנסוע למדריד, ורוב האנשים יטענו שהם בדרך כלל מאי עד ספטמבר. אם מזג האוויר חם ונעים מבלי להיות חם מדי, ספטמבר יכול להיות זמן טוב לבקר במדריד.

יתר על כן, הטמפרטורות בדרך כלל מתונות וזה תענוג ללכת לבריו דה סלמנקה, שם תמצאו כמה מהחנויות הטובות ביותר. אתה יכול לקחת את הרכבת Cercanias (C-1) ולהישאר במרכז העיר או באחד המלונות הפופולריים ביותר של מדריד, כמו Plaza de Mayo.

אם אתם מחפשים טיול יום אשר יבטיח לכם שהות ארוכה יותר

אל תחפשו רחוק יותר ממרכז העיר או מבריו דה סלמנקה. למי שנשאר יותר זמן, תמיד תוכלו לחוות יותר מהחוויות הטובות ביותר במדריד. אם זה זמן טוב לביקור במדריד, או שזה עדיין טוב, התבונן בלוח האירועים מחודש לחודש. יסופק לך מידע רב על האירועים החשובים ביותר במדריד בשבועות הקרובים.

קבל שיאים

נמוכים וממוצעים היסטוריים יומיים, כולל תחזיות מזג אוויר לימים, שבועות, חודשים ושנים הקרובים, כדי לעזור לך לתכנן מראש. היו מוכנים למדריד ומדריד, ספרד, והביאו רשימה של האירועים החשובים ביותר במדריד בשבועות ובחודשים הקרובים.

קבל שיאים

נמוכים וממוצעים היסטוריים יומיים עבור מדריד ומדריד, ספרד, כולל תחזיות מזג האוויר לימים, שבועות, חודשים ושנים הבאים כדי לעזור לך בתכנון. רשימה של תופעות מזג האוויר שתועדו במדריד בשנים האחרונות, כמו גם התקופות הטובות ביותר לבקר במדריד.

מזג האוויר במדריד דומה לקיץ, עם כמה יוצאים מן הכלל כמו עונת הגשמים בחורף וחודשי הקיץ החמים.

מאי

הזמן הטוב ביותר לבקר בספרד, הוא בדרך כלל החם החם והיבש ביותר בשנה וגם היפה ביותר. בינתיים יש לנו מזג אוויר נאה בסוף האביב ובתחילת הסתיו, אז זו התקופה המועדפת עלינו לבקר במדריד. צפון ספרד הוא הכי טוב לבקר בסוף הקיץ, בתחילת הסתיו ובסוף החורף, ואילו מרכז ספרד הוא הכי טוב באוקטובר ובצפון צרפת בפברואר.

יוני במדריד נעים

הימים חמים ושטופי שמש, אך הם אינם מגיעים לקיצוניות הבלתי נסבלת של יולי ואוגוסט. ביוני וביולי הוא רטוב, כך שתוכלו לבקר במדריד ביולי או באוגוסט אם תרצו. בקיץ חם מאוד, אך לא חם כמו בחודשי החורף, ובסוף הקיץ ובתחילת הסתיו הוא יכול להיות לח.

בינואר, כאשר הטמפרטורה הממוצעת קרירה מעט יותר מאשר בשאר החורף, הטמפרטורה הממוצעת היא 8 מעלות. מזג האוויר קריר למדי בכל הארץ, למעט בגליציה ובבילבאו, שם הטמפרטורות נותרו בשנות ה -40 וה -50, אך לא במדריד.

ממוצע זה תקף גם בחורף, אך ספטמבר בשיאו, כך שניתן לקרוא את נתוני האקלים באזור למטה ב"מדריד – ספטמבר ". כדי לעזור לכם לבחור את הזמן הטוב ביותר לביקור, למדו עוד על מזג האוויר במדריד, גליציה, בילבאו, בירת ספרד ושאר ספרד.

כפי שהודגש במסלול ספרד בן השבוע, אנו ממליצים להזמין את הטיסות שלך עם ההגעה לברצלונה ויציאה למדריד. אנו ממליצים לבלות יומיים בברצלונה, יום אחד במדריד ושלושה ימים בבילבאו, עם זמן נסיעה כולל של 4 ימים.

מזג האוויר בדרום ספרד יחסית יבש וניתן לניהול

מה שהופך אותה לעיר נהדרת לבקר בה במהלך חופשת החורף. מדריד היא עיר אירופאית מרכזית, נקודה חמה בטוחה בין ברצלונה לרומא, ומזל שלא חווה הלם קר כמו שאר אירופה. אנו ממליצים לבקר בברצלונה – מדריד, מכיוון שהעיר מחוברת טוב יותר ליעדים אחרים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במדריד מתחילה כאן