חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון אמריקה במדריד – Museum of the Americas

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במדריד ללא עלות השאירו פרטים👇

הכל על מוזיאון אמריקה במדריד

גם אם ביקור במוזיאונים הוא לא כוס התה שלכם, כאשר אתם מבקרים במדריד זה כבר משהו אחר, מדריד היא עיר מלאה באמנות ותרבות ויש בה אינספור מוזיאונים שונים ומגוונים.מוזיאון אמריקה במדריד הוא אחד המוזיאונים המעניינים ביותר בעיר, 

המוזיאון הוקם בתשע עשרה באפריל בשנת ארבעים ואחת למאה הקודמת כדי לאחסן אוספים של אמנות, ארכיאולוגיה ואתנוגרפיה אמריקאית, 

מהתקופה הפרו קולומביאנית ועד התקופה הקולוניאלית. האוסף המדהים של המוזיאון הוא פשוט אדיר מעניין ומסקרן, מוזיאון אמריקה במדריד הוא אחת האטרקציות המובילות במדריד ומדי שנה מבקרים בו עשרות אלפי תיירים מכל רחבי העולם.

למה לצפות מביקור במוזיאון אמריקה במדריד

במקור האוסף של מוזיאון אמריקה במדריד הוצג באולמות המוזיאון הלאומי לארכיאולוגיה עד שנת שישים ושתיים ולאחר מכן הוא  עבר למיקומו העכשווי, המוזיאון נסגר תקופהל ארוכה בשנות השמונים עקב עבודות שיפוץ נרחבות, וכיום הוא פתוח למבקרים שיכולים להתרשם מתערוכות מרהיבות.

התערוכות במוזיאון אמריקה במדריד מתארות את החברות השונות שכבשו את יבשת אמריקה מאז התקופה  הפרהיסטורית, את המיתוסים והאמונות שלהן, וממצאים ארכיאולוגים אשר יכולים לספר לנו על איך הם חיו. 

יש אזור במוזיאון בנושא של תקשורת אשר בוחן את המגוון הרחב של שפות ילידיות ביבשת אמריקה, וכיצד הן הועברו, מצלילים עד למילה הכתובה, ואיך השפה נוצרה, 

אחד החפצים המרתקים במוזיאון הוא קודקס טודלה, קוד החוק האצטקי מסביבות המאה השש עשרה, מומלץ לראות גם את האוצר המרהיב של קווימביאס דמויות אשר עשויות זהב מדהימות. 

אחת האטרקציות האהובות ביותר במוזיאון זוהי מומיה עתיקה אשר קיימת מהמאות הראשונות לפני הספירה, המומיה הייתה שייכת לשבט פאראקאס, שאכלס את פרו מאות שנים לפנ תחילת הספירה המומיה עטופה כולה בבדים והיא מוצגת בגודל מלא. 

בהמשך לנושא החיים שלאחר המוות המוצג במוזיאון, תוכלו לראות כד קבורה של המאיה אשר עשוי מחימר ומתוארך לכמעט תשע מאות שנה לפני הספירה, אין במוזיאון סיורים מודרכים לכן מומלץ להסתובב בין התערוכות ולהתרשם מהאוסף האדיר שנצבר לאורך השנים.

אטרקציה נוספת היא דוגמה בגד עשוי טוניקה רקומה, אשר הייתה שייכת לאישה מגואטמלה העיצוב שלה מעניק מידע מפורט על האישה מגואטמלה אשר לבשה פעם, ניתן להבין מאיזה כפר היא הגיעה, מה היה מצבה המשפחתי ואפילו כמה כסף היה לה. 

מלבד ביקור במוזיאון  מתקיימים בו תכנית אירועים רבים, הופעות מוזיקה, מחול, תיאטרון ופעילויות לילדים, ואם אתם רעבים אתם יכולים לאכול במסעדה שבמקום המגישה תפריט של מאכלים דרום אמריקאים, 

מומלץ מאוד לבקר במוזיאון אמריקה במדריד זהו מוזיאון מעניין מאוד מתאים גם לביקור עם הילדים שעבורם יש אטרקציות במיוחד להם, את הכרטיסים למוזיאון יש לרכוש מראש אפשר לעשות זאת און ליין זה גם יחסוך לכם את ההמתנה בתור לכניסה למוזיאון.

שאלות ותשובות בנוגע למוזיאון אמריקה במדריד

מחיר הכניסה למוזיאון הוא סמלי ולאדם מבוגר כניסה למוזיאון תעלה סך הכל שלושה יורו וילדים עד גיל שמונה עשרה כניסה תעלה סך הכל יורו וחצי בהחלט מחירים טובים עבור אטרקציה כל כך מעניינת.

בימים שלישי עד שבת המוזיאון פתוח בין השעות תשע וחצי בבוקר עד שלוש  ביום חמישי הוא פתוח רצוף בין השעות תשע וחצי בבוקר עד שבע בערב, ימי ראשון וחגים בין השעות עשר בבוקר עד שלוש בצהריים.

כן יש המון אירועים לאורך השנה, הופעות חיות הופעות מחול, תיאטרון, סדנאות ופעילויות לילדים, 

לא אין סיורים מודרכים אך יש סיורי אודיו עם אוזניות שאתם מקבלים ותוכלו לקבל הסברים על תערוכות ותצוגות.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במדריד מתחילה כאן

דילוג לתוכן