מוזיאונים מומלצים במדריד

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במדריד ללא עלות השאירו פרטים👇

לאיזה מוזיאון מומלץ ללכת במדריד? מוזיאונים מומלצים במדריד כאן לפניכם! מהם המוזיאונים הטובים, המעניינים והיפים ביותר במדריד? הכל כאן על מוזיאונים חובה!

עם כל המוזיאונים המובנים הברורים לביקור במדריד, רצינו לשתף כמה מהמוזיאונים האהובים עלינו מנקודת מבט מקומית. אנו מסתכלים על ששת המוזיאונים הטובים ביותר במדריד במשולש הזהב, הכוללים את המוזיאון הלאומי לאמנות, מוזיאון דה ארטה מודרנה ומוזיאון דה סינפוגוס דה מדריד. שלושת מוזיאוני האמנות ב"משולש הזהב "הזה ממוקמים כולם באותו רחוב, אחד ליד השני, במרחק של כמה רחובות זה מזה.

המוזיאון הלאומי לאמנות והמוזיאון לסינפוגוס דה מדריד (הידוע בכינויו מוזיאון ארטה מודרנה או מוזיאון לאמנות מודרנית בספרדית) הם אחד האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בעיר מדריד ואהוב. יעד לתיירים.

שני המוזיאונים הם חלק ממשולש האמנות המוזהב של מדריד ויש עוד שני מוזיאונים לאמנות המרכיבים את השלישייה המפוארת הזו

מוזיאון דה סרלבו ידוע גם כמוזיאון סרלסבו, בו נמצא אוסף אנריקה דה אגילרה וגמבואה, שירד מסבא-רבא שלו בשנת 1922 ונמצא ליד מדריד, ספרד. האוסף כולל יצירות של אמנים כמו סלבדור דאלי, פיקאסו, מאטיס, גוגן, ג'ורג'יה ברונזיני ורבים אחרים.

מוזיאון ריינה סופיה מוקדש לאמנות ספרדית, מכיוון שגרניקה הוא אחד האתרים החשובים ביותר בעולם לאוסף אמנים כמו פיקאסו, מאטיס, גוגן ואחרים.

אחד המוזיאונים המפורסמים ביותר במדריד שאי אפשר להתעלם מהם

הוא Museo de Arte Thyssen – Bornemisza. שמו של אחד היצירות האמנותיות המפורסמות והמפורסמות ביותר בספרד – משולש הזהב – המוזיאון הלאומי תימסן בורן ארטמיסה ממוקם בלב מדריד, ממש מחוץ למוזיאון פראדו, הידוע באוסף יצירותיו של פיקאסו, מאטיס, גוגן ו אחרים. המיקום של מוזיאון זה טוב יותר, מכיוון שהוא ממוקם קרוב מאוד למוזיאון דל פראדו, ומשלים את "משולש הזהב" המפורסם של ספרד.

אחד המוזיאונים הטובים ביותר במדריד לביקור עם ילדים

הוא מוזיאון דה ארטה תיסן – המוזיאון הלאומי בורנמישה, בו מתקיימות פעילויות רבות לילדים לאורך כל השנה, במיוחד לילדים מתחת לגיל 5. המשפחה יכולה לנסוע באוטובוס, ברכבת או ברכבת לתיוססן בורן ארטמישה בעיר מדריד.

זהו ללא ספק המוזיאון הטוב ביותר לאוהבי אמנות במדריד וגם האופציה המושלמת לילדים

המטה הפיזי של המוזיאון הארכיאולוגי הלאומי נמצא במרחק הליכה קצר בלבד מהמוזיאון הלאומי בורנמיסה (Museo de Arte Thyssen). אם אתה בא ממדריד ורואה את עולם האמנות אחד המוזיאונים הטובים ביותר בעולם, זה לא מוזיאון שניתן להחמיץ.

המוזיאון הטוב ביותר במדריד הוא מבנה עכשווי סופר ראוותני שמאכלס את החידושים האחרונים באמנות ובפיסול, ואילו המוזיאון הקלאסי היפה מאכלס סדרה אינסופית של יצירות מופת נצחיות.

במדריד יש כמה מוזיאונים נהדרים שאנו ממליצים לכם לבקר בהם, אך מוזיאון פראדו הוא כנראה המפורסם מכולם.

מוזיאון לאמנות זה

הוא חלק ממשולש הזהב של האמנות, הכולל את פראדו, מוזיאון ריינה סופיה ומוזיאון תיסן בורנמישה. יחד איתם הם מהווים את מה שמכונה "משולש הזהב" של מוזיאוני האמנות של מדריד: המוזיאונים הטובים ביותר ממוקמים במרכז העיר, במרכז מדריד, בסמוך ללב מרכז העיר ובקצה הדרומי.

אולי שמעתם שמוזיאון פראדו

הוא חלק מ"משולש הזהב "של מדריד, שמתייחס ל"מוזיאון לאמנות חסרה". המוסד האחרון שיצר את משולש האמנות המוזהב בפסאו דל פראדוס במדריד הוא בורנמישה. מוזיאון ריינה סופיה (בקיצור MNCARS), המכונה גם מוזיאון המלכה סופיה, הוא אחד המוזיאונים החשובים ביותר במרכז העיר והשני בגודלו בספרד.

בעוד שמשולש הזהב של המוזיאונים מציג מגוון מדהים של יצירות אמנות מפורסמות בעולם

אינך יכול לפספס את המוזיאונים הפחות מוכרים במדריד, כי אתה אף פעם לא יודע מה אתה יכול לגלות. מוזיאונים אלה הופכים פופולריים יותר ויותר, אך אנשים רבים עדיין רואים בהם את "הפנינה הנסתרת" של מרכז העיר.

חילקתי מאמר זה לשני חלקים

רשימה של מוזיאונים שחובה לבקר במדריד, ומדריך לביקור בכל אחד מהמוזיאונים שהוזכרו בפוסט זה. לפני שאתה הולך, הנה מה שאתה צריך לדעת על מוזיאון פראדו של מדריד. הוא ממוקם ממש מול הפראדו והוא המוזיאון החיוני עבור מדריד – זה חובה ללכת למוזיאון. אכתוב על כל הפרטים בפוסט הבא שלי, אבל כרגע אחלק את המאמר רק לשני חלקים כדי שתוכלו לבקר בכולם במקביל. כרטיס למוזיאון פראדה לוקח אתכם לחלק מהעולמות הללו – יצירות מופת באחת הערים היפות והיפות בספרד.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במדריד מתחילה כאן