מדריד למשפחות

מדריד למשפחות: מגיעים לחופשה משפחתית במדריד עם ילדים? טיול מושלם מחכה לכם! כל הפרטים על נופש משפחתי עם ילדים קטנים / בני נוער במדריד!

מדריד היא יעד החופשה המושלם למשפחות, הנה כמה מהפעילויות המובילות לילדים במדריד. ישנם מספר מגרשי משחקים לילדים, שהופכים אותו למקום נהדר לטייל עם ילדים במדריד. פארקים גדולים אחרים הם פארק חואן קרלוס הראשון, המציע פעילויות רבות לילדים. מחקר פשוט: לפניכם רשימת הפעילויות המובילות לילדים בספרד, "ילדים עם מדריד".

יש הרבה דברים ייחודיים ומעניינים תרבותית במדריד

כמו מוזיאון פראדו, הארמון המלכותי ופלאזה דה מאיו. בן ילדיך תלוי בת כמה הם, אם הם מבקרים בה, משתתפים בקרבות שוורים או מבקרים בארמון המלוכה. בפארק מתגוררים מינים רבים של בעלי חיים, מעופות ועד טווסים, עופות דורסים ובעלי חיים בצורות ובגדלים שונים.

אם אתם מתכננים לבקר בקיץ במדריד, קראו את ההמלצות שלנו לגבי מה לעשות במדריד בקיץ הקרוב. סביר להניח שעדיין תרצה להשתלב בפעילות ממוקדת בילדים ולבדוק מסלולים אחרים בהשראה למידע נוסף.

כדי לעזור לך להתחיל, הנה כמה מהדרכים המועדפות עלינו לבדר ילדים במדריד ולארח ילדים בכל הגילאים עם הדברים הטובים ביותר לעשות עם ילדיך במדריד ובסביבתה. גם אם אינך דובר ספרדית, זו נקודת התחלה שימושית, אז קח קצת תרבות ספרדית ונסה מאכלים מקומיים.

אחד הרעיונות המהנים והייחודיים שמציעה ברחבי מדריד

הוא סיור בן שלוש שעות המכיר משפחות את ההיסטוריה והמסורות של העיר הזו. מדריך מקומי מנוסה יבדר את ילדיכם במגוון פעילויות לתרגול ספרדית עימם, כמו משחקים, משחקים ופעילויות לילדים. הסיור הזה מושלם אם אתם מארגנים דרך מהנה ומקורית עבור הקטנטנים ומשפחתם ללמוד היסטוריה בעיר! סדרת שאלות שתישאל במהלך הסיור תאפשר לילדיכם לא רק ליהנות, אלא גם ללמוד על ההיסטוריה של מדריד.

אם אתם חוששים כי מוזיאונים משעממים מדי עבור ילדיכם אך הם חובה עבורכם

עליכם לשקול סיור מודרך עם סיורי מוזיאונים פרטיים במדריד. תוכלו לראות מסלול שתוכנן במיוחד לילדים ותגלו כמה מהמוזיאונים המעניינים והמעניינים בעיר מדריד, כמו גם מגוון של מקומות מעניינים אחרים, והכל בחוויה מהנה. מי שאוהב לטייל יכול לקחת את העניין לשלב הבא בסיור במוזיאון פרטי. קחו את הילדים לסנטה קלאוס, שיהיה המוזיאון הגדול והפופולרי ביותר במדריד עם ילדים ובני משפחותיהם.

אם אתם מחפשים הפסקה ממרכז מדריד, יש פארק יפה ומרווח לאורך נהר מנצנארס, המציע פעילויות רבות ושאתם תוכלו לבקר באמצעות סגווי.

כמה קילומטרים מהמרכז תמצאו פארק יפהפה בו תוכלו לבלות יום נפלא עם ילדכם, בו ניתן לארח ילדים רבים עד 3 שנים. ישנם גם מספר קורסי רכיבה, שרבים מהם מתאימים לילדים מתחת לגיל 3.

המוזיאון השני עליו אנו מדברים נמצא מחוץ לאצטדיון אתלטיקו דה מדריד

עבור הצעירים, הספורטיביים ואוהדי הכדורגל, ישנם שלושה מוזיאונים במדריד שחייבים להיות ברשימת הביקורים שחובה לראות-מדריד-מוזיאונים לילדים בספרד. יש מוזיאון לילדים עד 3 שנים ומוזיאון לילדים.

מדריד כוללת גם גן חיות יפהפה וילדים אוהבים את גן החיות וחיות הבר. במדריד יש מספר מקומות נהדרים לבקר וישנם פארקים טבעיים רבים בנסיעה העצומה והקצרה, כולל פארק ספארי אפריקאי אותנטי שילדים יאהבו לחלוטין.

עם כל כך הרבה דברים לעשות עם ילדים במדריד

אתה צריך לתת לתושבים המקומיים לעזור לך לצמצם אותם לאפשרויות הטובות ביותר. מטבח אתיופי לנסות בברצלונה, לקנות גלידה או ללכת על כוס קפה טעים באחד מבתי הקפה הרבים במרכז העיר. אם אתה ילד הרפתקני כמו LouLou ו- Jaf, תוכלו ליהנות ממספר מסעדות וברים שונים בבירת ספרד. מסעדות אלו מציעות לילדים לא רק אפשרות לנסות משהו חדש, אלא גם אפשרות ללמוד ולהתנסות בעת ביקור במדריד.

בסיירה אוסטה

שעה בלבד ממדריד, תוכלו לקחת את ילדיכם לפארק אמזוניה באוונטורה. פארק דה אטרקסיונס ממוקם 30 דקות מחוץ למדריד באחד הפארקים היפים בספרד והוא קרוב למרכז העיר. יש כאן מספר מגרשי משחקים, כמו מגרש המשחקים של האחים וורנר, שנקרא באופן דמיוני Parque del Parco de los Parques (מגרש משחקים לילדים). כ -30 שעות מהבירה ניתן למצוא ילדים גם בגן השעשועים בפארק.

חוויה במדריד מתחילה כאן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות